Çim saha ISITMA sistemleri

Kaliteli futbol için alttan ISITMA sistemi kesin gereklidir.

Ciddi yatırımların yapıldığı futbolda bu konuda kulüplerin feragat etmesinin mantıklı olmadığı kesin..

Ciddi yatırımların yapıldığı futbolda alttan ısıtma sisteminden feragat etmek akıl karı değil. Kar birikimi ve buzlanma riski olan yerlerde ISITMA kablosu kullanarak can ve mal kaybını engelleyebiliriz. Kaizen Türkiye olarak bu sistemi yaya ve taşıt trafiğinin olduğu yerlerde kullandık. Bunun için ISITMA kablosu kullanıyoruz. Bu sistemin diğer uygulama alanı futbol sahaları. Futbol dört mevsim açık alanda oynanan bir oyun. Sahaların karlanması veya buzlanması sporun icra edilmesini engellediği gibi çimlerin kaliteli bir şekilde büyümesini de önlüyor.

ISITMA kablosunu sahanın altına yerleştirmek suretiyle bu çimleri belli sıcaklıkta tutuyoruz. Zemini donmaya izin vermeyecek şekilde 1-2 derece sıcaklıkta tutuyoruz. Bunun bir faydası çimlerin iyi bir biçimde büyümesi. Ayrıca böylece sahadaki muhtemel kar birikimlerini ve buzlanmayı engelleyici bir sistem. Sistem, kar yağmaya başladığında veya hava belirli sıcaklığın altına düştüğünde, karlanma ya da buzlanma olmaması için otomatik olarak devreye giriyor. Bu şekilde yıl boyunca hava şartlarına bağlı olmaksızın spor faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi sağlanmış oluyor.

Kaizen Türkiye olarak bu sistemi ülkemizde uygulamak istiyoruz.

Kaizen Türk logosu
Kaizen Türkiye üstün Alman polimer teknolojisi

 

Elektrikli yerden ISITMA çözümleri

Yerden ISITMA mükemmel bir konfor sunarken,ISITMA maliyetlerinden tasarruf sağlar. Elektrikli yerden ISITMA, odanın hızlı ısınmasını

Devamı