Kaizen Türk rezistans filesi

Hamam ISITMA rezistans kablosu

Türk hamamında en uygun konforu sağlamak için zemin, duvar  sırt bölgesi ve oturma yerleri rezistans kablo kullanılarak ısıtılmalıdır.

Hamam ve sauna gibi yüksek sıcaklığa ihtiyaç duyulan mekanlarda da ISITMA Kabloları tüm ISI ihtiyacını karşılamaktadır. Hamam ve sauna uygulamasında, diğer iç mekan uygulamalarına göre daha fazla kurulu gücün olması gerekir.
En uygun konforu sağlamak için zemin, duvar ve oturma yerlerine 250 W/m2, göbek taşına 275 W/m2 yeterli olacaktır. Kullanılan mermerin kalın olma ihtimaline karşı dijital akıllı termostat kullanılması önerilir. Yalıtım uygulaması zorunlu olmamakla beraber, verimi önemli ölçüde arttıracaktır ve enerji tasarrufu yapmaya imkan sağlıyacaktır.

Kaizen Türk logosu
Kaizen Türkiye üstün Alman polimer teknolojisi

eklentiler

  • pdf Hamam ısıtma sistemleri
    Sizi ve taleplerinizi dikkatle dinliyor, ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizin için en iyi çözümü üretiyor ve onu sizin için geliştiriyoruz. Fikirden montaja bütün aşamalarda size en iyi hizmeti ve dizaynı sunuyoruz.
    File size: 695 KB Downloads: 70

Elektrikli yerden ISITMA çözümleri

Yerden ISITMA mükemmel bir konfor sunarken,ISITMA maliyetlerinden tasarruf sağlar. Elektrikli yerden ISITMA, odanın hızlı ısınmasını

Devamı