Rezistans filesi

Kaizen ısıtma şilteleri, ev içi ve ticari elektrikli ısıtma yanı sıra iç mekan ve dış mekan ısıtma çözümleri gibi çeşitli uygulamalar için geliştirilmiş çok yönlü ısıtma şilteleridir.

Kaizen döşemeden ısıtma sistemleri ve dış mekandaki zeminler için geniş bir elektrikli ısıtma şiltesi yelpazesi sunar. Kaizen iç mekan ısıtma şilteleri çoğunlukla, çok ince ve kurulumu kolay olmaları sayesinde doğrudan mevcut zemin kaplaması üzerine yerleştirebilmenizin mümkün olduğu yenileme projelerinde kullanılır. Isıtma şilteleri, büyük alanlarda elektrikli ısıtma sistemi kurulumu için uygundur.

Yeni inşa edilmiş yapılarda döşemeden ısıtma için ısıtma şiltesi kurulumunda, seramik, laminat veya ahşap gibi herhangi bir zemin kaplama tipi altında bu ısıtma şiltelerini kullanabilirsiniz. Hızlı, basit ve güvenli bir kurulum sağlar ve mevcut zeminlerin yenilenmesi için mükemmeldir. Bununla beraber; ürünü, kurulumu ve yeni zemin maliyetlerini kapsayan benzersiz 10 yıllık garanti ile emin ellerdesiniz.

Elektrikli yerden ISITMA çözümleri

Yerden ISITMA mükemmel bir konfor sunarken,ISITMA maliyetlerinden tasarruf sağlar. Elektrikli yerden ISITMA, odanın hızlı ısınmasını

Devamı