Kaizen kesilebilir sabit güç rezistans kablosu

Kablolu boru hattı ISITMA çözümleri, hem pratik, hemde çok verimli

Kaizen Türkiye kablolu boru hattı ISITMA çözümleri, hem pratik, hemde çok verimli çözümler oluşturur. Üstelik 10 yıl koşulsuz performans ve çalıştırma garantisi ile..

Su Hatları Kış mevsiminde, özellikle bina dışında bulunan ya da bina içerisinde ısıtılmayan hacimlerde olan su tesisatının donması ve çoğunlukla çatlaması ciddi sorunlar teşkil etmektedir. Bu tip soğuk su hatlarında, ısıtıcı kablolar kullanılmak suretiyle donma riski kolaylıkla giderilebilmektedir.

Yangın Suyu Drenaj Hatları Donmaya Karşı Koruma

Genel kullanımdaki su hatlarının donmasından daha da önemlisi yangın söndürme suyu hatlarında oluşacak donmadır.
Yangınlar, genellikle ısıtma amaçlı enerjinin daha yoğun kullanıldığı soğuk mevsimlerde meydana gelmektedir. Yangın başladığı esnada yangın hatlarında ve sprinklerde donma olması halinde, bazen basit bir müdahale yeterli olacakken bir felakete dönüşebilir.

Kablolu Sistemin Çalışması ve Kontrolü

Genellikle boru dışına sarılan ısıtıcı kablo, boru ile birlikte izole edilerek boru içindeki akışkana istenen sıcaklık sağlanır.

Avantajları:

  •  Suyun ısınması beklenilmeden anında sıcak su kullanılabilmesi, azalan su tüketimi
  •  Sıcak su hattında geri dönüş boruları ve sirkülasyon pompası kullanılmaması neticesinde enerji tüketimi, bakım ve basınç kaybı sorunlarının ortadan kalkması
  • Uygulama basitliği ve kolaylığı neticesinde düşük ilk yatırım maliyeti
  • Kış aylarında su borusu ve vana donmalarından doğabilecek sorunların önlenmesi

 

Kaizen Türk logosu
Kaizen Türkiye üstün Alman polimer teknolojisi

Elektrikli yerden ISITMA çözümleri

Yerden ISITMA mükemmel bir konfor sunarken,ISITMA maliyetlerinden tasarruf sağlar. Elektrikli yerden ISITMA, odanın hızlı ısınmasını

Devamı