Kaizen Türkiye kablolu kar buz eritme sistemleri ile güvenli çatılar ve emniyetli yollar

Rampalar ve erişim yollarında kablolu kar buz eritme sistemi

Rampalar ve erişim yollarında kablo formunda kar buz eritme sistemi ile can ve mal güvenliği

Havanın soğuk olduğu ve kar yağışları ile buzlanmanın sıkça gözlemlendiği zamanlarda yolların ısınarak normale dönmesini sağlayan rampa ve yol ISITMA sistemleri, kaizen Türkiye elektrikli yerden ISITMA ve kar buz eritme sistemleri ile uygulanmaktadır. En kaliteli ve en ehil yaklaşımlar ile tüm bu uygulamalar kusursuz şekilde ortaya konurken, ister otoparklarda, ister garaj yollarında, isterse de kaldırımlarda ya da benzer alanlarda bu ISITMA sistemleri uygulanabilir.

Üstelik kurulacak olan rampa ve yol ISITMA sistemleri sabit bir uygulama gücü ile de gelmez. Bulunulan coğrafyanın mevsim şartları, minimum ve maksimum sıcaklıklar, beklenti içinde olunan kar eritme hızı gibi noktalar baz alınarak sistemin uygulayacağı güç de seçilebilir. Kısacası Kaizen Türkiye elektrikli yerden ISITMA ve kar buz eritme sistemleri ile sahip olunan yol ISITMA sistemleri çevre şartları da düşünülerek tatbik edilir.

Rampa ve Yol Isıtma Sistemleri Asfalt ve Beton Zeminlerde Kullanılabilir

ISITMA filesi ve rezistans kabloların öne çıktığı sistemde, taş ya da kum gibi zeminlerin altına yerleştirilen kablolar ile başarı sağlanır. Daha çok 50 mm. kalınlığa sahip olan asfalt, kaldırım ya da beton da bu kabloların üzerine yerleştirilebilir. Kar ve buzlanmayı önleyen ISITMA sistemi gerek köprülerde, gerek merdiven basamaklarında, teras ve balkonlarda kullanılabilir. Buzlanmayı otomatik olarak önleyen ve bu noktada ölçüm yapma becerisi de bulunan sistemlerin ihtiyaç duydukları parçalar ve diğer tüm ISITMA sistemi aparatları da Kaizen Türkiye ile piyasaya sunulmaktadır.

Yerden ISITMA ve Don Önleme Çözümleri

Kar ve buz erimelerini sağlayan otomatik ISITMA sistemleri yüzeyde aldıkları sıcaklık ve ıslaklık değerlerine göre kendilerini aktif hale getirirler. Ortam için ISITMA ya ihtiyaç yoksa sistem kendini kapatır ve gerekli olana kadar beklemede kalır. Bu şekilde enerji tasarrufu da sağlanır. Üstelik don önleme sistemleri yollara tuz dökülmesi ya da kimyasal kullanılması gibi zararlı etkilere de sahip değildir.

Araç Yolu, Park Alanı, Yaya Yolu

İşçilik gerekmemesi ve zaman tasarrufu gibi önemli unsurlarda avantajlar yaratan tüm bu sistemler her türlü araç yolu, park alanı, yaya yolu gibi alanda kullanılır.

Kaizen Türk elektrikli yerden ISITMA ve kar buz eritme sistemleri
Üstün Alman polimer teknolojisi ile Türkiye ‘de üretim.

 

eklentiler

Elektrikli yerden ISITMA çözümleri

Yerden ISITMA mükemmel bir konfor sunarken,ISITMA maliyetlerinden tasarruf sağlar. Elektrikli yerden ISITMA, odanın hızlı ısınmasını

Devamı