Kaizen Türk rezistans filesi

Kaizen Türkiye kablolu merdiven ISITMA çözümleri ile sağlıklı ve güvenli bir yaşam sizi bekliyor

Kaizen Türkiye kablolu merdiven ISITMA çözümleri ile sağlıklı ve güvenli bir yaşam sizi bekliyor. Üstelik 10 yıl koşulsuz performans ve çalıştırma garantisi ile.

Kaizen Türkiye kar ve buz birikimini engelleme sistemi, merdivenlerde çok etkili bir şekilde kullanılabilir. Eğer basamakların altı boş, zeminle teması yoksa ısı yalıtımı yapılması önerilir. Zeminle teması varsa ısı yalıtımı yapılması zorunlu değildir. Basamaklarda metrekareye düşen kapasite, basamaklara bitişik bulunan düz alandaki kapasiteden her zaman daha fazla seçilmelidir, aksi durumda bitişik alan temizken basamaklar kaygan vaziyette kalacaktır.

Kablolar eşit aralıklarla ve tüm basamak uzunluğu boyunca bir ileri, bir geri döşenir. Basamakların ön yüzlerine kablo döşenmediğinden, etkili bir uygulama için ön yüze yakın ilk kablo basamak kenarından en fazla 5 cm içeriye konulmalıdır. Kablolar monte edilirken, tüm sivri ve keskin taş ve nesneler, kablolara zarar vermemesi için temizlenmelidir.

Kablolar doğrudan beton üzerine monte edilmeli ve üzeri 4-5 cm harç ile kaplanmalıdır. Korkuluk monte edilecek basamaklarda, ISITMA kablosu merdivenin uç noktalarına kadar uygulanmamalıdır. Korkuluklar villa merdivenleri kar ve buz birikimini Engelleme sistemi için montaj mesafesi bırakılmalıdır.

Kaizen Türk logosu
Kaizen Türkiye üstün Alman polimer teknolojisi

Elektrikli yerden ISITMA çözümleri

Yerden ISITMA mükemmel bir konfor sunarken,ISITMA maliyetlerinden tasarruf sağlar. Elektrikli yerden ISITMA, odanın hızlı ısınmasını

Devamı