Kaizen hamam ISITMA sistemleri

Yüksek sıcaklık gerektiren Türk hamamı ısıtması örnek bir uygulama tipidir. Kablolar 50 °C sıcaklığı sağlamak üzere 200-250 W/m2 güç saglayacak sıklıkta döşenir. Sadece yürüme ve oturma bölümleri değil, sırt ve ayak dayama alanları da ısıtılarak istenen hamam sıcaklığı sağlanır.
Sistemin çalışmasının kolay olması ve hiç bakım gerektirmemesi nedeniyle tercih edilmektedir. İstenilen sıcaklık benzer sistemlere göre çok daha kısa sürede sağlanmaktadır.Küçük ve orta ölçekli hamamlarda, ticari Spa ‘larda özellikle tercih edilir.

Kaizen TÜRK rezistans kablo ve rezistans file serisi ile hamam keyfini yaşayın.Sizi ve taleplerinizi dikkatle dinliyor, ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizin için en iyi çözümü üretiyor ve onu sizin için geliştiriyoruz. Fikirden montaja bütün aşamalarda size en iyi hizmeti ve dizaynı sunuyoruz.

Kaizen Türk logosu
Kaizen Türk logosu

eklentiler

  • pdf Hamam ısıtma sistemleri
    Sizi ve taleplerinizi dikkatle dinliyor, ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizin için en iyi çözümü üretiyor ve onu sizin için geliştiriyoruz. Fikirden montaja bütün aşamalarda size en iyi hizmeti ve dizaynı sunuyoruz.
    File size: 695 KB Downloads: 66

Elektrikli yerden ISITMA çözümleri

Yerden ISITMA mükemmel bir konfor sunarken,ISITMA maliyetlerinden tasarruf sağlar. Elektrikli yerden ISITMA, odanın hızlı ısınmasını

Devamı