Kaizen Türkiye kablolu teras ISITMA sistemleri istanbul Türkiye

Konfor her şeydir, özellikle evinizde. Kaizen Türkiye’nin akıllı elektrikli yerden ISITMA sistemleri ile müşterilerinize zahmetsizce, güzel ve sıcak bir zemin verebilirsiniz.

Evinizdeki odaların ve ıslak alan döşemelerinin ılık olduğunu düşünün. En soğuk havalarda bile çıplak ayakla rahatlıkla dolaşabileceginiz veya çocukların yerde oynarken üşütebilecegi endişesinden uzak konforlu bir ortam hayal edin.

Komple ısıtma sistemi olarak ya da mevcut ısıtma sistemini tamamlamak için mükemmel bir sistemdir.

Yaşama alanlarında bu konforu size sağlamak, Kaizen Türk ISITMA kablo serisi kullanım alanlarından biridir. Hemen her türlü yüzey kaplama malzemesi altında kullanabileceğiniz ISITMA kabloları, mermer, seramik veya ahşap gibi güzel ancak soğuk döşemelerin ılık yüzeylere dönüşmesini sağlar. En soğuk havalarda bile banyonuza ya da mutfağınıza topuklarınıza basarak girmek zorunda kalmazsınız. Elektrikli yerden ISITMA görünmeyen bir sistemdir. Sağlanan ISITMA, sessiz, güvenli, efektif,ve estetiktir. Gelişmiş DİJİTAL termostat serisi ile, odaların ısı ayarı birbirlerinden farklı yapılabilir.

Kalite ve verimlilik sizin için önemli ise, Kaizen Türk ile tüm ihtiyaçlarınızı tek elden sağlayın. Üretim,uygulama ve devreye alma tek elden, üstelik 15 yıl koşulsuz garanti kapsamında

Kaizen Türk logosu
Kaizen Türk logosu

Elektrikli yerden ISITMA çözümleri

Yerden ISITMA mükemmel bir konfor sunarken,ISITMA maliyetlerinden tasarruf sağlar. Elektrikli yerden ISITMA, odanın hızlı ısınmasını

Devamı