Kar buz eritme ve don önleme amaçlı köprü yüzeyi ISITMA sistemi

Kaizen Türkiye dijital kar buz eritme ve don önleme kontrol birimi ve 400V PROFESYONEL seri dirençli rezistans kabloları, köprüler ‘de kar ve buz oluşumunu önleme amacıyla en uygun çözümü oluşturmaktadır.Alman polimer teknolojisi ile Türkiye ‘de üretim.

Köprülerin altları çoğunlukla açık olduğundan Soğuk hava şartlarından çok fazla etkilenmektedirler. Bu tip uygulamalarda ISITMA kablolarının etkisi azalmakta olup, iyi bir şekilde ISI yalıtımı yapılması önerilmektedir. ISI yalıtımının mümkün olmadığı durumlarda kapasite 350-400 W/m2 arasında seçilmelidir. Kaizen Türkiye dijital kar buz eritme ve don önleme kontrol birimi ve 400V PROFESYONEL seri Kaizen Türkiye seri dirençli rezistans kabloları, köprüler ‘de kar ve buz oluşumunu önleme amacıyla en uygun çözümü oluşturmaktadır. ISITMA kabloları hiçbir zaman köprülerin yolla oluşturduğu ek yerlerine (Dilatasyon) monte edilmez.

Kaizen Türk logosu
Kaizen Türkiye üstün Alman polimer teknolojisi

Elektrikli yerden ISITMA çözümleri

Yerden ISITMA mükemmel bir konfor sunarken,ISITMA maliyetlerinden tasarruf sağlar. Elektrikli yerden ISITMA, odanın hızlı ısınmasını

Devamı