Kaizen Türkiye standart varil ISITMA sistemleri istanbul Türkiye

Kimyasal varil ISITMA sistemi

Kaizen Türkiye standart varil ISITMA ceketi

Tesislerinizde, imalathaneleriniz de variller içerisinde muhafaza ettiğiniz reçine, tutkal, parafin, fuel-oil, plastik vb. kimyasal sıvı hammaddeleri üretime alacağınız zaman, olması gereken akışkanlıkta kullanmak istersiniz. Maddenin yapısı itibariyle maddenin özgün ağırlığı ve vizkozitesi dış ortam sıcaklığı ile uyuşmadığı zaman gerekli akışkanlıkta bulunmaz.
Bunun için özellikle soğuk bölgelerde ve ısı farkı fazla olan maddelerin variller içerisinde saklanmasında ve akışkanlığının istenilen düzeyde muhafaza edilmesinde Kaizen Türkiye yalıtımlı varil ISITMA sistemleri devreye girmektedir.

Ürünlerimiz Cam Elyaf silikon kaplı Su Geçirmez Kumaş ile imal Edilir. + 200°c  sıcaklığa kadar dayanıklıdır. Yalıtım malzemesi 10 mm seramik yünü battaniyedir. Yanmaz ısıtıcı rezistanslar kullanılır Termostat değerleri 0°c + 90°c ye kadar isteğe bağlı çıkarabilme özelliğine sahiptir. İstenilen ebat ve ölçülerde Türkiye ‘de imal edilir.

 

Kaizen Türk logosu
Kaizen Türkiye üstün Alman polimer teknolojisi

Elektrikli yerden ISITMA çözümleri

Yerden ISITMA mükemmel bir konfor sunarken,ISITMA maliyetlerinden tasarruf sağlar. Elektrikli yerden ISITMA, odanın hızlı ısınmasını

Devamı