Oluk ISITMA rezistans filesi

ISITMA sistemlerin her geçen gün gelişmekte olduğunu ve bu gelişmenin büyük bir hızla devam ettiğini görüyoruz. Son olarak en son teknoloji yardımıyla çatı yüzeyi ve oluk içi ISITMA sistemleri oluşturulmuştur. Kaizen Türkiye elektrikli yerden ISITMA ve kar buz eritme sistemleri ile bu ürünlere sahip olabilir ve rahat edebilirsiniz. Bu ürünlerin daha çok kış dönemleri içerisinde kullanılmak için üretildiği ve kar ya da buzlanma konusunda eritme sistemi için kullanılması şeklinde üretilmektedir.

Çatı ve oluk ISITMA sistemleri çatı yüzeylerin, oluk bulunan bölgelerde ve yağan yağmurun indiği kısımlar üzerinde ısıtma yapılmasının bir diğer adı olarak kabul edilmelidir. Bu konuda ki temel olan amaç ise, yağış sonrasında bir an evvel buzlanmaya ya da donma konusunda önem alınabilmesi, oluk kısmında buzlanmanın veya kar birikmelerinin bulunmaması olarak düşünülmektedir. Peki çatı ve oluk ISITMA sistemlerinde ki temel amaç ne olarak görülmektedir?

Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi çatı ile oluk ISITMA sistemleri konusunda genel olarak, çatıda bulunan saçakların, oluk kısmında ki donmaların, yağan yağmurun iniş kısımlarında ki bölgelerin ve herhangi bir kar birikimine karşı önlem alınabilmesi temel amaç olarak görülmektedir. Aynı zamanda donma ya da buzlanmanın getirecek olduğu zararlarında önüne geçiliyor ve aynı zamanda binaların farklı bölgelerinde bulunan malzeme veya araçların herhangi bir zarar görmemesi konusunda büyük bir rol oynuyor. Peki buzu ve karı çatı ile oluk ISITMA sistemi nasıl eritiyor ya da ortadan kaldırıyor?

Çatının kenarı boyunca uygulanmakta olan, aynı zamanda bu alanlar dışında da farklı bölgeler içerisinde kar ya da buzlanma yaşanabilecek yerlere de uygulanmakta olan çatı yüzeyi ve oluk içi ISITMA sistemleri, hem bulunan boruları hem saçak kısımları hemde çatı kısımlarını korumaktadır. Yani çatı yüzeyi ve oluk içi ISITMA sistemleri bulunan karı ISI ile eritiyor, yine bulunan saçak buzlanmaları oluşmadan eritiyor ve bundan dolayı da herhangi bir kar birikintisi ya da buzlanma oluşturmuyor. Bunun yanında bahsetmekte olduğumuz bu sistemlere Kaizen Türkiye elektrikli yerden ISITMA ve kar buz eritme sistemleri tarafından elde edebilirsiniz.

Ayrıca termostat serisinin kullanılmasından dolayı bu sistem hem çok daha az bir enerji harcıyor hemde sizlere oldukça düşük bir enerji tüketimini sağlayarak en uygun fiyatları sunuyor. Yani buda demek oluyor ki çatı yüzeyi ve oluk içi ISITMA sistemleri hem çok ucuz fiyatlara bizim tarafımızdan yapılıyor hemde sizlere oldukça ucuz fiyatlar ile fatura olarak geri dönüş yapıyor. Malzeme konusunda ise söz konusu olan proje veya uygulamalar için gerekli olan tüm rezistans kablosu, rezistans filesi, dijital kontrol pano sistemi ve ISI sensörleri gibi malzemeler Kaizen Türkiye tarafından sizlere en uygun koşullar ile verilmektedir.

Yapacak olduğunuz tek şey bizimle iletişime geçmek ve gerekli bilgileri telefonda ya da yüz yüze görüşmeler yaparak vermektir.

İstediğiniz zaman firmamızı ziyaret edebilir ve dilediğiniz çatı yüzeyi ile oluk içi ISITMA sistemleri hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu işleri genellikle endüstriyel alanlar da yani firmalar, iş yerleri ve büyük fabrikalar için de uyguluyoruz. Uygun fiyatlar ile çatı ve oluk ısıtma sistemlerine sahip olmayı düşünüyorsanız bizimle iletişime geçin. Gerekecek her türlü şartı sizinle birlikte konuşarak işin üstesinden gelebiliriz.

Ayrıca istediğiniz projeleri hazırlayarak bize gelebilir ya da bizim projelerimiz içerisinden sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz. Daha sonra da gerekli işi bize bırakarak çatı yüzeyi ve oluk içi ISITMA sistemlerine gönül rahatlığı ile sahip olabilirsiniz.
Kaizen Türk elektrikli yerden ISITMA ve kar buz eritme sistemleri
Üstün Alman polimer teknolojisi ile Türkiye ‘de üretim.
Seri dirençli rezistans kablosu
  • 8 Watt/metre 'den 30 Watt/metre 'ye kadar 110 VAC, 230VAC,400VAC besleme voltajı, % 100 toprak korumalı, zırhlı
  • % 100 topraklı, -40C ile + 90 c arası sürekli çalışma,  Alman polimer teknolojisi ile Türkiye 'de üretim
Kaizen kesilebilir sabit güç rezistans kablosu
Sabit güç kesilebilir rezistans kablo serisi
  •  10 Watt/metre, 15 Watt/metre, 20 Watt/metre, 25 Watt/metre, 30 Watt/metre ısı gücü, 110 VAC, 230 VAC, 400 VAC besleme seçenekleri
  •   % 100 topraklı,kesilebilir, -40C ile + 140 c arası sürekli çalışma, gizli soğuk uç teknolojisi, Alman polimer teknolojisi ile Türkiyede üretim
Kesilebilir regüleli rezistans kablo serisi
  •  10 Watt/metre, 15 Watt/metre, 20 Watt/metre, 25 Watt/metre, 30 Watt/metre ısı gücü, 110 VAC, 230 VAC, 400 VAC besleme seçenekleri
  •   % 100 topraklı,kesilebilir, -40C ile + 65 c arası sürekli çalışma,  Alman polimer teknolojisi ile Türkiye 'de üretim
Kesilebilir regüleli rezistans kablo serisi
  •  10 Watt/metre, 15 Watt/metre, 20 Watt/metre, 25 Watt/metre, 30 Watt/metre ısı gücü, 110 VAC, 230 VAC, 400 VAC besleme seçenekleri
  •   % 100 topraklı,kesilebilir, -40C ile + 180 c arası sürekli çalışma,  Alman polimer teknolojisi, EXPROOF

eklentiler