Kaizen Türk rezistans filesi

kök ISITMA sistemlerinde sulu borulu yada elektrik kablolu sistemi tercih etmekteyiz.Kablolu kök ISITMA küçük ve orta boy işletmeler için daha uygundur. Kablolu kök ISIMA sistemleri sıra halindeki seralarda daha uygundur. Fide yetiştirmede kök ISITMA amaçlı olarak başarılı bir şekilde uygulanmaktayız.

Kaizen Türkiye sera kök ISITMA ve toprak serinletme sistemlerinde öncelikle sistem dizaynı ve sistem projelendirmesi yapılmalıdır.Bu hesaplamalar uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Bütün canlılar gibi bitkilerde köklerinden ısınır. Bitkilerin beslendiği toprak onun gelişmesini yada gelişmemesini sağlar. Biliyoruz ki birçok bitkinin gelişimi belirli sıcaklıkların altında durmaktadır. Bitki gelişmesini durdurduğunda ürün alımı gecikmektedir. Bütün bunların önüne geçmek için toprak iklimlendirmesi yapılmalıdır.

Elektrik kablolu kök ISITMA sistemi son derece basit ve çok ekonomiktir.Özellikle fide yetiştirmede tercih edilen bir çözümdür. Kaizen Türk rezistans kablo serisi muhtelif boyutlarda ve IP68 olacak şekilde sonlandırılmıştır. En uzun sera ISITMA kablomuz 300 metredir.kablolu ISITMA sistemimiz toprak ne zaman soğursa o zaman devreye girer. Sizin ayarlayacağınız kök sıcaklığı baz alınır. Toprak içerisindeki sensör sürekli olarak sizin yerine toprak sıcaklığını kontrol eder ve ihtiyaç olduğunda ISITMA yapar.

Sistem tam otomatik veya manuel şekilde çalışabilir.

Kaizen Türk sera kök ISITMA termostat serisi harici zemin sensör kumandalı olarak çalışır. Toprak altı sıcaklığını 0 C ile 40 C arasında ayarlayabilirsiniz. Ayarladığınız sıcaklığa gelince sistem otomatik olarak kapanacaktır.

Kaizen Türk logosu
Kaizen Türk logosu

Elektrikli yerden ISITMA çözümleri

Yerden ISITMA mükemmel bir konfor sunarken,ISITMA maliyetlerinden tasarruf sağlar. Elektrikli yerden ISITMA, odanın hızlı ısınmasını

Devamı