Oluk ISITMA sistemleri

Kaizen Türk sifonik yağmur drenaj ISITMA ve OTOMASYON sistemi olmadan sifonik drenaj sistemi olmaz.

Kaizen Türk ISITMA sistemleri, sifonik yağmur drenaj sistemleri,çatı yüzeyi kar buz eritme ve don önleme sistemleri,oluk içi ISITMA sistemleri,Sifonik drenaj yağmur iniş borusu don önleme sistemleri ve tüm sistemin dijital kontrol otomasyonu  ağırlıklı olarak çalışan mühendislik taahhüt firmasıdır.

Kadromuz konut ve ticari binaların yapımında tecrübeli mühendis ve teknikerlerden oluşmaktadır. Zamanın değerini çok iyi bilen ekibimiz taahhütünü yaptığı işleri zamanında yetiştirmek için özveri ile çalışmaktadır. Özellikle Havalimanı,AVM ve Fabrika bina çatıları gibi büyük alanlı çatıların yağmur drenajını teknolojik ve ekonomik çözüm olan sifonik sistem çatı yüzeyi ISITMA sistemi ve yağmur iniş borusu ISITMA sistemi ile dijital otomasyon çözümünü sağlayan firmamız projelendirme hizmetini ve malzeme tedariğinin yanı sıra isteğe bağlı olarak anahtar teslim işçiliğini de yapmaktadır.

Ekibimizin 15 yıla dayanan bilgi birikimi ve tecrübesi ile kısa zamanda, sorunsuz ve düşük maliyetli hizmet vermekteyiz.

Kaizen Türk logosu
Kaizen Türkiye üstün Alman polimer teknolojisi

Elektrikli yerden ISITMA çözümleri

Yerden ISITMA mükemmel bir konfor sunarken,ISITMA maliyetlerinden tasarruf sağlar. Elektrikli yerden ISITMA, odanın hızlı ısınmasını

Devamı