Kaizen Türk rezistans filesi

Soğuk oda döşeme ISITMA sistemleri

Soğuk oda döşeme ISITMA uygulaması teknik bir konudur ve uzmanlık ister.

Kaizen Türkiye elektrikli yerden ISITMA ve kar buz eritme sistemleri bu alanda rezistans kablo üretim uygulama ve malzeme satış hizmetleri veren mühendislik firmasıdır.

Soğuk  oda döşemeleri zeminen ne kadar iyi yalıtılsa da yüksek sıcaklik farkları, toprak üstündeki beton zeminin eksi derecelere maruz kalmasına neden olur. Topraktaki su donar ve döşemeyi yukarı doğru iterek hasara neden olabilir.

Kaizen seri dirençli rezistans kablosu
Kaizen seri dirençli rezistans kablosu

Bu problemi önlemek amacıyla Kaizen Türk soğuk oda ISITMA kabloları toprak içine ve yalıtımın altına uygulanmaktadır. Soğuk oda kapısını sürekli kapanıp açılması soğuk ve sıcak havaların karşılaşmasına neden olur. Bu durum kapı eşiğinde kazalara neden olabilecek buzlanmaya neden olur. Bu problemin çözümü için de elektrikli ISITMA kabloları önerilmektedir. Uygulama ile, soğuk havanın sıcak odaya kaçışı da önlenmiş olur.

Kaizen Türkiye soğuk oda rezistans kablo serisi -60 C ile +120 C arası ömür boyu çalışmaya uygun yapıda Alman polimer teknolojisi ile Türkiye ‘de üretilmektedir.

Beklentiniz kalite ve verimlilik ise Kaizen Türkiye elektrikli yerden ISITMA ve kar buz eritme sistemleri doğru bir tercihtir. İstenen güç ve ölçüde isteklerinizi bizden temin edebilirsiniz.Kaizen kesilebilir sabit güç rezistans kablosu

Kaizen kesilebilir sabit güç rezistans kablosu

Kaizen Türk logosu
Kaizen Türkiye üstün Alman polimer teknolojisi

Elektrikli yerden ISITMA çözümleri

Yerden ISITMA mükemmel bir konfor sunarken,ISITMA maliyetlerinden tasarruf sağlar. Elektrikli yerden ISITMA, odanın hızlı ısınmasını

Devamı