Yaya yolu ISITMA sistemleri ile tam güvenlik

Kar buz eritme ve don önleme amaçlı elektrikli yerden yaya yolu ISITMA sistemleri ile tam güvenlik , araç yolu rampa araç giriş ve çıkış alanlarının ISITMA uygulaması ile can ve mal emniyeti,güvenli bir yaşam imkanı.Alman polimer teknolojisi ile Türkiye ‘de üretim.

Kaizen Türkiye ISITMA kablolarını rampa, otoyol, kaldırım, köprü gibi halka açık alanlarda kar ve buz eritme amaçlı kullanabilirsiniz. ISITMA kablolarının kar ve buz eritme amaçlı kullanımı, yükselen isçilik ve malzeme maliyetleri, kar yığma amaçlı yer kısıtlamaları, hızlı ve efektif kar ve buz temizleme ihtiyaçlarından dolayı özellikle geçtiğimiz son on yıl içerisinde iyice yaygınlaşmıştır.

Yaya yolu ISITMA sistemleri ile tam güvenlik ve emniyet

Kaizen Türkiye çözümünde elektrikli ISITMA kabloları beton veya asfalt içine gömülerek görünmez bir sistem oluşturur. Hava sıcaklıgının yanı sıra ıslaklık duyar elemanlı gelişmiş dijital termostatlar sayesinde sistem, takip ederek tamamen otomatik çalışır.

Yaya yolu ISITMA sistemleri ile tam güvenlik
Yaya yolu ISITMA sistemleri ile tam güvenlik

Kar-Buz Eritme Sistemleri uygulama olarak Kar ve Buzun istenmediği yerlerde kullanılmaktadır. Çatı olukları, eğimli araç parkurları, yaya yolları, bina önü veya dış ortama açık merdivenler, alışveriş merkezi ve marketlerin giriş-çıkış bölgeleri,daire soguk su hatları v.s.

Kar-buz eritme sistemin enerji kaynağı elektrik olduğu için çok yaktığı düşünülebilir ancak, elektronik termostatlar ve dış hava sıcaklığının yanında nemede duyarlı sensörler kullanıldığı zaman durumun düşünüldüğü kadar endişe verici olmadığı türkiye şartlarındaki onlarca uygulamamızda açığa çıkmıştır.

Tam dijital otomasyonlu sistemlerin kurulumu sayesinde normal termostatlar kullanılan diğer sistemlere göre %75’e varan tasarruf sağlanmaktadır.Kaizen Türkiye rezistans kablo serisi 10 yıl, dijital termostat ve sensörlerimiz 2 yıl garantili ve garanti kapsamında da sistem tarafından oluşabilecek zararlarda teminatımız altındadır.

• Güvenli kullanım alanları sağlar.
• Enerji tasarrufu sağlar.
• Tuz ve kimyasal kullanılmasına gerek kalmaz.
• Zemine kesinlikle zarar vermez.
• Borularda ve tanklarda donmayı önleme.

Proje ve uygulamalarınız için gerekli tüm rezistans kablo , rezistans file , dijital kontrol panosu ve ısı sensörü, montaj malzemesini bizden temin edebilirsiniz, isterseniz anlaşmalı uygulama ekibimiz tarafından uygulamasını yaptırabilirsiniz, isterseniz ücretsiz telefon süpervizörlük hizmeti ile kendiniz uygulama yapabilirsiniz.

 

Kaizen Türk elektrikli yerden ISITMA ve kar buz eritme sistemleri
Üstün Alman polimer teknolojisi ile Türkiye ‘de üretim.

eklentiler

Elektrikli yerden ISITMA çözümleri

Yerden ISITMA mükemmel bir konfor sunarken,ISITMA maliyetlerinden tasarruf sağlar. Elektrikli yerden ISITMA, odanın hızlı ısınmasını

Devamı